Fun Beach Hotel

Ligging:

Het kleinschalige Fun Beach Hotel ligt aan de oostkust van Zanzibar. Het is een paradijs van palmbomen, bananenbomen en heeft een weelderige tuin met lokale bloemen. Fun Beach heeft een privéstrand met uitzicht op de Indische Oceaan. De witte zandstranden, het sprankelend helder warm water in turquoise lagunes en de kleurrijke koraalriffen maken dit hotel tot een heerlijk verblijf.

Hotel:

Het hotel heeft een combi van een heerlijke sfeer en persoonlijke service. Fun Beach heeft een restaurant, een bar en een 3-tal zwembaden. Het Hotel beschikt over een zonneterras Verder biedt de accommodatie een 24-uursreceptie, roomservice en een geldwisselservice. Het hotel heeft bij de inrichting gebruik gemaakt van lokale werkplaatsen en van een lokale ambachtsman. Alle gebruikte materialen zijn oorspronkelijk van dit eiland. De veelal eigen ontworpen meubels zijn gemaakt van gerecyclede materialen. Dit maakt van elk item een werkelijk uniek kunstwerk. Bij het resort is een voetbaltafel en kunt u tafeltennissen. Tevens is er een Spa met diverse behandelingen. Wandel over het strand, zwem in de oceaan en verken de aangrenzende stranden van Paje en Jambiani, elk met een eigen karakter en aanbod.

Kamers:

De 40 bungalows hebben uitzicht op het zwembad, allemaal met dezelfde voorzieningen. Er is een airconditioning, Kingsize bed en teven een ingebouwde slaapbank, ruime en goed uitgeruste badkamer, kluisje en inbouwkast. De Front Pool Bungalows zijn allemaal gebouwd rond de twee grote zwembaden in het midden het terrein met privéveranda’s en een fantastisch uitzicht. De Back Pool bungalows liggen rond een prachtig groot zwembad met eilandjes, aan de achterkant van het restaurant en de bar, met een eigen veranda. Alle kamers zijn voorzien van een tweepersoonsbed of twee aparte bedden en een slaapbank voor maximaal drie personen in de kamer.

prijscategorie: €

Ja, ik wil!

Wat krijgt u allemaal te zien?

Ja, ik wil dit ook! Advies nodig? Bel ons:
0517 432060

Spreekt deze reis u aan? Vul dan onderstaand formulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

  • .

Inclusief:

Logies en ontbijt

Exclusief:

Transfers, persoonlijke uitgaven en visumkosten.

Extra Info:

Half- en volpension mogelijk, tarieven op aanvraag.

Transfer Zanzibar luchthaven naar hotel op aanvraag.

Wij kunnen terugkijken op een fantastische vakantie!

Autotour Australië:

De reis is ons prima bevallen. Dank voor de prima organisatie van jullie kant. De hotels zijn stuk voor stuk prima bevallen en we hebben ontzettend veel moois gezien en gedaan. Om enkele hoogtepunten te noemen: de ballonvaart in Alice Springs was natuurlijk super, maar ook Broken River met de vogelbekdieren, de boottocht naar Hamilton en Whitehaven Beach, ons verblijf op het paradijsje Fraser eiland, de zonsondergang bij Ayers Rock, de rim walk bij Kings Canyon en last but not least: de koala’s, kangoeroes en vele prachtige vogels. Wij kunnen terugkijken op een fantastische vakantie en willen zeker nog een keertje terug!

Familie Bakker Zwanenburg
Toon alle reviews

Bekijk ook!

Blijf op de hoogte

Altijd op de hoogte met onze nieuwsbrief?

Wilt u op de hoogte gehouden worden van reisinspiraties, topbestemmingen en reisaanbiedingen van Uniek Afrika en Tasman Travel? Schrijft u zich middels onderstaand formulier in voor de digitale nieuwsbrief.

U bent dan als eerste op de hoogte van nieuwe reizen, nieuwe bestemmingen en aanbiedingen.

  • .